Cobb Rear Sway Bar 24mm - 3 Position Adjustable Subaru WRX / STI 2008-2021 | CB-013RZ-24
Rated 5.0 out of 5
Based on 1 review
SKU: cobbCB-013RZ-24
Availability: 22 In Stock
Product Type: Suspension Sway Bars
Loading...
Fitment Information:
2008-2021 Subaru WRX
2008-2021 Subaru STI
2009-2013 Subaru Forester XT
Features:
  • 24mm 3-Position Adjustable Solid Rear Bar
  • Improved Cornering
  • Reduced Body Roll
  • Includes Bushings
  • Powder Coated for Corrosion Resistance
average rating 5.0 out of 5
Based on 1 review
  • 5 Stars
    1 Review
  • 4 Stars
    0 Reviews
  • 3 Stars
    0 Reviews
  • 2 Stars
  • 1 Star
100% of reviewers would recommend this product to a friend
Customer photos and videos
Review posted
Reviewed by Christopher T.
Verified Buyer
Rated 5 out of 5
Stiff a** bar
I recommend this product
Was this helpful?
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.