Kartboy Long Exhaust Hanger 15mm Pink Subaru WRX / STI 2002-2007 | KB-011-15MM-PINK
SKU: kbyKB-011-15MM-PINK
Availability: Out Of Stock
Product Type: Exhaust Hangers
BuildBUX Rewards
Product Fitment:
2002-2007 Subaru WRX
2004-2007 Subaru STI
Key Features:
  • High‑durometer (80A) urethane material for increased strength and durability.
  • 15 mm hole diameter to match factory or aftermarket hanger pins.
  • 1.4″ center‑to‑center mount spacing for proper fit.
  • Vivid pink color for standout aesthetics and build personalization.
  • Made in the USA and backed by a lifetime warranty — meets Kartboy’s quality standards.
Fitment Notes:
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.