Gram Lights 57CR 17x9 +38 5x100 Ceramic White Pearl Wheel | WGCRQ38DCPP
Rated 5.0 out of 5
Based on 1 review
SKU: glsWGCRQ38DCPP
Availability: 52 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57CR 17x9 +38 5x100 Ceramic White Pearl Wheel
Price is per wheel
  • Diameter: 17" inch
  • Width: 9" inch
  • Bolt Pattern: 5x100mm / 5x3.94" inch
  • Offset: +38mm
  • Finish: Ceramic White Pearl
  • Center caps are not included
average rating 5.0 out of 5
Based on 1 review
  • 5 Stars
    1 Review
  • 4 Stars
    0 Reviews
  • 3 Stars
    0 Reviews
  • 2 Stars
  • 1 Star
100% of reviewers would recommend this product to a friend
Customer photos and videos
Review posted
Reviewed by Bruce M.
Verified Buyer
Rated 5 out of 5
17s are underrated!
I recommend this product
Was this helpful?
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.