Gram Lights 57CR 18x9.5 +12 5x114.3 Ceramic Pearl Wheel | WGCRX12ECPP
SKU: glsWGCRX12ECPP
Availability: Out Of Stock
Product Type: Wheels
BuildBUX Rewards
Gram Lights 57CR 18x9.5 +12 5x114.3 Ceramic Pearl Wheel
Price is per wheel
  • Diameter: 18" inch
  • Width: 9.5" inch
  • Bolt Pattern: 5x114.3mm / 5x4.5"inch
  • Offset: +12mm
  • Finish: Ceramic Pearl
  • Center caps are not included
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.