Gram Lights 57CR 18X9.5 +38 5x120 Eternal Blue Pearl Wheel - Universal | WGCRX38WEBP
SKU: glsWGCRX38WEBP
Availability: 5 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57CR 18X9.5 +38 5x120 Eternal Blue Pearl Wheel - Universal
Price is per wheel
  • Diameter: 18" inch
  • Width: 9.5" inch
  • Bolt Pattern: 5x120mm / 5x4.72"inch
  • Offset: +38mm
  • Finish: Eternal Blue Pearl
  • Center caps are not included
Method: Cast 1pc. Wheel
RAYS original test: JWL+R Spec1
Included: HB1 Air Valve
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.