Gram Lights 57DR 15x8 +35 5x114.3 Gunblue Wheel - Universal-WGIE35EGB – Import Image Racing
Skip to content
Gram Lights 57DR 15x8 +35 5x114.3 Gunblue Wheel | WGIE35EGB
SKU: glsWGIE35EGB
Availability: 10 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57DR 15x8 +35 5x114.3 Gunblue Wheel
Price is per wheel
  • Diameter: 15" inch
  • Width: 8" inch
  • Bolt Pattern: 5x114.3mm / 5x4.5"inch
  • Offset: +35mm
  • Finish: Gunblue
  • Center caps are not included
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.