Gram Lights 57DR 17x9 +12 5x114.3 Semi Gloss Black Wheel | WGIQ12EH
SKU: glsWGIQ12EH
Availability: 40 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57DR 17x9 +12 5x114.3 Semi Gloss Black Wheel
Price is per wheel
  • Diameter: 17" inch
  • Width: 9" inch
  • Bolt Pattern: 5x114.3mm / 5x4.5"inch
  • Offset: +12mm
  • Finish: Semi Gloss Black
  • Center caps are not included
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.