Gram Lights 57DR 17x9 +38mm 5x100 Gun Blue 2 Wheel | WGIQ38DG2 – Import Image Racing
Skip to content
Gram Lights 57DR 17x9 +38mm 5x100 Gun Blue 2 Wheel | WGIQ38DG2
SKU: glsWGIQ38DG2
Availability: 28 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57DR 17x9 +38mm 5x100 Gun Blue 2 Wheel
Price is per wheel
  • Diameter: 17" inch
  • Width: 9" inch
  • Bolt Pattern: 5x100mm / 5x3.94"inch
  • Offset: +38mm
  • Finish: Gun Blue 2
  • Center caps are not included
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.