Gram Lights 57DR 17x9+38mm 5x100 Semi Gloss Black Wheel | WGIQ38DH
SKU: glsWGIQ38DH
Availability: 30 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57DR 17x9+38mm 5x100 Semi Gloss Black Wheel
Price is per wheel
  • Diameter: 17" inch
  • Width: 9" inch
  • Bolt Pattern: 5x100mm / 5x3.94"inch
  • Offset: +38mm
  • Finish: Semi Gloss Black
  • Center caps are not included
57DR
  • Method Cast 1pc. Wheel
  • RAYS original test JWL+R Spec1
  • Included Spoke Sticker & Snap-in Air Valve
  • Optional WR Center Cap
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.