Gram Lights 57DR 18X9.5 +12 5x114.3 Gun Blue 2 | WGIX12EG2 – Import Image Racing
Skip to content
Gram Lights 57DR 18X9.5 +12 5x114.3 Gun Blue 2 | WGIX12EG2
SKU: glsWGIX12EG2
Availability: 106 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57DR 18X9.5 +12 5x114.3 Gun Blue 2
Price is per wheel
  • Diameter: 18" inch
  • Width: 9.5" inch
  • Bolt Pattern: 5x114.3mm / 5x4.5"inch
  • Offset: +12mm
  • Finish: Gun Blue 2
  • Center caps are not included
  • Color: Gunmetal Blue finish (Matte gunmetal with a blue tint)
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.