Gram Lights 57DR 18x9.5 +22 5x114.3 Glossy Black | WGIX22EGX – Import Image Racing
Skip to content
Gram Lights 57DR 18x9.5 +22 5x114.3 Glossy Black | WGIX22EGX
SKU: glsWGIX22EGX
Availability: 30 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57DR 18x9.5 +22 5x114.3 Glossy Black
Price is per wheel
  • Diameter: 18" inch
  • Width: 9.5" inch
  • Bolt Pattern: 5x114.3mm / 5x4.5"inch
  • Offset: +22mm
  • Finish: Glossy Black
  • Center caps are not included
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.