Avid1 AV-06 Gloss Black WRX Wheels 18x9.5 38mm 5x114.3 | AV0618955H38GBK
Rated 5.0 out of 5
Based on 7 reviews
SKU: AV0618955H38GBK
Availability: 112 In Stock
Product Type: Wheels
BuildBUX Rewards
  • Color: Gloss Black
  • Model: AV06
  • Diameter: 18"
  • Width: 9.5"
  • Offset: 5x114.3
  • Hub Bore: 73.1
Each Avid.1 wheel is lightweight and offers excellent value in a one-piece low-pressure cast design.
average rating 5.0 out of 5
Based on 7 reviews
  • 5 Stars
    7 Reviews
  • 4 Stars
    0 Reviews
  • 3 Stars
    0 Reviews
  • 2 Stars
  • 1 Star
100% of reviewers would recommend this product to a friend
Customer photos and videos
Review posted
Reviewed by Giovanna S.
Verified Buyer
Rated 5 out of 5
Couldn’t be happier!!!
The wheels look amazing, it fits perfectly, I am speechless!!
Loading...
I recommend this product
Was this helpful?
Review posted
Reviewed by Jim K.
Verified Buyer
Rated 5 out of 5
Best looking Reps for the TE
Loading...
I recommend this product
Was this helpful?
Reviewed by Zachary H., from United States
Beautiful!
Reviewed by Eric
Looks good
Reviewed by Jonathan Y., from United States
5 Stars
Looks very good👌😍
Reviewed by Arjel S., from United States
I ilove it
Reviewed by Justin S., from United States
Absolutely Awesome
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.