SKU: PRL-HA10-15T-INT-HOSE
Availability: 29 In Stock
Product Type: Intake Hoses
BuildBUX Rewards
Part #: PRL-HA10-15T-INT-HOSE
Kit Includes:
(1) 4-ply Silicone Hose
(3) Stainless Hose Clamp
(1) Billet Evap Flange
(1) Stainless Bracket
(2) M6 x 1.00mm x 12mm Bolt
Fitment Notes:
FITS ALL 2018+ HONDA ACCORD 1.5T MODELS INCLUDING 6MT, CVT, RHD, INTERNATIONAL MODELS, ETC
Please Read Before Ordering:
NO TUNING REQUIRED
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.