Gram Lights 57CR 17x9 +12 5x114.3 Gun Blue 2 Wheel | WGCRQ12EG2
SKU: glsWGCRQ12EG2
Availability: 1 In Stock
Product Type: Wheels
BuildBUX Rewards
Gram Lights 57CR 17x9 +12 5x114.3 Gun Blue 2 Wheel
Price is per wheel
  • Diameter: 17" inch
  • Width: 9" inch
  • Bolt Pattern: 5x114.3mm / 5x4.5" inch
  • Offset: +12mm
  • Finish: Gun Blue 2
  • Center caps are not included
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.