Gram Lights 57CR 18x9.5 +38 5x100 Gun Blue 2 Wheel | WGCRX38DG2
SKU: glsWGCRX38DG2
Availability: 25 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57CR 18x9.5 +38 5x100 Gun Blue 2 Wheel
Price is per wheel
  • Diameter: 18" inch
  • Width: 9.5" inch
  • Bolt Pattern: 5x100mm / 5x3.94"inch
  • Offset: +38mm
  • Finish: Gun Blue 2
  • Center caps are not included
Method Cast: 1pc. Wheel
RAYS original test: JWL+R Spec1
Included: HB1 Air Valve
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.