Gram Lights 57DR 18X9.5 +38 5x100 Semi Gloss Black Wheel | WGIX38DH – Import Image Racing
Skip to content
Gram Lights 57DR 18X9.5 +38 5x100 Semi Gloss Black Wheel | WGIX38DH
SKU: glsWGIX38DH
Availability: 50 In Stock
Product Type: Wheels
Loading...
Gram Lights 57DR 18X9.5 +38 5x100 Semi Gloss Black Wheel
Price is per wheel
  • Diameter: 18" inch
  • Width: 9.5" inch
  • Bolt Pattern: 5x100mm / 5x3.94"inch
  • Offset: +38mm
  • Finish: Semi Gloss Black
  • Center caps are not included
Free Money
Every month when you are charged your $4.98 subscription fee, you will get $15 in BuildBUX
Cashback
Get 1% back on every purchase on eligible brands.